שיפוץ דירה בזול

משפצים את הדירה עם קבלן שיפוצים מוסמך ומקצועי במחיר הכי אטרקטיבי בארץ

אנו נותנים שירותי שיפוצים בכל הארץ!

- שיפוץ דירה ישנה - כולל שיקום תשתיות ישנות!

- שיפוץ בית חדש - כולל מטבח, אמבטיות, שירותים ועבודות גבס מיוחדות. המחיר הכי זול בארץ!

- שיפוץ דירה קומפלט - כולל שבירת קירות, ריצוף חדש, חשמל, אינסטלציה עוד..

לקבל הצעת מחיר וייעוץ חייגו: 050-8090192

עלויות שיפוץ תלויות מאוד בכמות העבודה ובסוג החומרים בהם משתמשים. החומרים הבסיסיים הם, לרוב, באחריות הקבלן ובמסגרת מחיר השיפוץ. מדובר על חומרי בנייה, צינורות מים וביוב, חוטי חשמל, ועוד רבים אחרים שהינם, לרוב, סטנדרטים.

חומרי הגימור כמו: אריחים, פרקט, שטיחים, חלונות, ידיות לדלתות, מנורות, שקעים חיצוניים, חיפוי עץ ועוד משתנים ונבחרים בהתאם לטעמם של בעלי הדירה.

טווח המחירים שלהם רחב מאוד. כאן בוחר בעל הבית את הפריטים והקבלן הוא שמתקין אותם.

מוצרי הגימור יכולים לייקר מאוד את עלות השיפוץ. המעוניינים לשפץ את דירתם בעלויות נמוכות יבחרו בחומרי גימור זולים. בנוסף, תמיד מומלץ לקבוע מסגרת תקציבית שניתן לעמוד בה.

מחיר שיפוץ דירה

התקנת אמבטיה (לא כולל חלקים וברז)

1200 - 2200

ריצוף אמבטיה

150 - 280

התקנת אסלה כולל ניאגרה בסיסית

180 - 600

אסלה תלויה

600 - 2000

1 / 1

Please reload

שיפוץ אמבטיה
שיפוץ כללי

עבודות הריסה ופינוי ( עבודה בלבד)

100- 130

ריצוף (הדבקה)

130 - 180

עבודות גבס (מחיר למטר)

200- 300

בניית קיר בלוקים

250 - 700

1 / 1

Please reload

לפרטים נוספים והצעת מחיר מלאו פרטים או חייגו:
050-8090192

Thanks! Message sent.

שיפוץ דירה קומפלט במחיר זול

הרצון לשפר את איכות חיים קיים אצל כל אחד והוא מתבטא בדרכים שונות. יש שישקיעו בבילוי, בטיולים, בטיפוח עצמי, בתחביבים יקרים ועוד. יש כאלו שמשקיעים בביתם, במשפחתם ובסביבת מגוריהם הקרובה. שיפוץ בית קומפלט שייך לסוג האנשים השני. שיפוץ נעשה עקב סיבות שונות. לעיתים, זה הצורך לרענן את מראה הבית ולחדשו. יש שיפוצים שמתבצעים עקב נזקים בלתי הפיכים שנוצרו משריפה, מחדירת מים רצינית, מסדקים בקירות תומכים ועוד. יש מקרים, בהם רוצים להרחיב את שטח הדירה. לעיתים, משפצים לאחר רכישתה ולפני כניסה אליה ועוד. אין זה משנה מאיזה סיבה מבצעים את השיפוץ הוא חייב להיעשות עם תכנון נכון וביצוע מקצועי מעולה.

תכנון ובחירת קבלן זול עבור שיפוץ דירה

ההשקעה הכספית בשיפוץ הבית איננה  מבוטלת וחייבת להיעשות בעזרת בעלי מקצוע. יש לתכנן מחדש את הדירה וזוהי עבודתו של הארכיטקט. הוא יעצב מחדש את כל החללים והחדרים, את המטבח, האמבטיה והשירותים ויגיש תוכניות מוכנות. כל התכנון ייעשה יחד עם בעל הנכס ואם יידרשו שינויים הם יתבצעו. השלב הבא הוא בחירת קבלן שיפוצים. בנקודה זאת יכול הארכיטקט לעזור ולהציע קבלנים מקצועיים עימם יש לו קשרי עבודה מוצלחים. כימיה ביניהם עוזרת מאוד לכל תהליך השיפוץ. כדאי לקחת לפחות 3 הצעות ולהשוות ביניהם. בסופו של דבר ייבחר הקבלן שמספק את התנאים הטובים  ביתר מבחינת מחיר, איכות עבודה, לוחות זמנים, וכמובן, שירות.

עלויות שיפוץ דירה

לרוב, מחיר עבודת הקבלן מבוססת על עבודת שלד וגמר בסיסיות שכוללות חומרים סטנדארטיים כמו חומרי בנייה, צנרת אינסטלציה וחשמל ועוד. את מוצרי הקצה וחומרי החיפוי (שיש, פרקט, קרמיקות ועוד), אביזרי האינסטלציה (ברזים, טושים, אסלות וכדומה) ועוד מספק בעל הנכס על פי טעמו. תהליך השיפוץ חייב להיות מסודר כשעל כל הביצוע מופקד מנהל עבודה מטעם הקבלן או הקבלן בעצמו. על פי סדר מסוים ייכנסו לעבודה, אינסטלאטורים, חשמלאים, בעלי מקצוע  בתחום עבודות גבס, תקשורת, מיזוג אוויר, מערכות חימום, עבודות אלומיניום ונגרות, איטום, דודי שמש ועוד. בסוף התהליך יגיעו עבודות הטיח והצביעה. במידה ומדובר על בית בודד או דו משפחתי צמודי גינה תתבצענה עבודות גינון ופיתוח חיצוניים.

שיפוץ דירה קומפלט היא הזדמנות נהדרת להתחדשות ולרענון. כמו בכל תחום, גם עולם העיצוב עובר שינויים ומהפכים ואלמנטים חדשים נוצרים עם השנים. ארכיטקט מקצועי מתעדכן כל העת בחידושים החכמים והחדשים בתחום המטבח, עיצוב הרהיטים, התאורה, מיזוג האוויר ועוד. מומלץ לזרום עם החידושים במיוחד הטכנולוגיים שבהם. הרבה מהם מושפעים מנושא איכות הסביבה ותורמים רבות לצמצום הוצאות תחזוקת הבית. איטום בית ובידודו, מחזור מים לגינות, שימוש בחומרי בנייה מבודדים הם חלק מהשכלולים וכדאי לנצלם. ארכיטקט מנוסה יודע לשלב בין צרכי הדיירים ובין מראה הבית העתידי ויוצר בית שמתפקד פונקציונאלית היטב אבל גם מאוד נאה ומזמין. קבלן השיפוצים הוא המוציא לפועל העיקרי.

קבלן שיפוץ דירה

טיפים לשיפוץ דירה זול ומוצלח

 

אנשים רבים מחפשים לשפר את תנאי מגוריהם ועושים זאת במספר דרכים. דרך אחת נעשית באמצעות החלפת דירה למרווחת יותר. רכישת דירה מחייבת השקעה גדולה אשר לא תמיד כדאי לעשות אותה. במקרים רבים, כדאי לעשות שיפוץ יסודי בדירה הקיימת ולקבל דירה כמעט חדשה לחלוטין שתענה על הדרישות. תהליך של שיפוץ דירה הינו פשוט יותר מרכישת דירה אבל די מורכב וכדי לעשותו בדרך הנכונה יש צורך לתכננו היטב ולמצוא קבלן שיפוצים מקצועי ומסור. אופי והיקף השיפוץ תלוי רבות בצרכים של מזמין העבודה. אם מדובר בהריסת ובניית קירות ועמודים תומכים הרי שיש צורך להיעזר בשירותי מהנדסי קונסטרוקציה ובקבלנים שיש להם רישיונות מתאימים.

באיזה שיטה לשפץ?

תהליך שיפוץ כללי והרחבת בית קיים נעשה במספר שלבים. ראשית, יש צורך לקבוע תקציב, לעבוד על פי תכניות בניה ולהיעזר בארכיטקט שיכול לתכנן וגם לתמחר את העלויות. לאחר השלמת התכנון תתחיל העבודה וניתן לבצעה במספר דרכים. יש שמבקשים לרכוש שירותי קבלן אחד שמבצע את כל העבודה מראשיתה ועד סופה, ויש אחרים, שמבקשים לחלק את העבודה בין קבלנים שונים שמתמחים בתחומים שונים כמו: אינסטלציה, חשמל, תקשורת ועוד. במקרה כזה, הם יהיו המפקחים והמתאמים או שייעזרו במנהל עבודה מקצועי. השיטה השנייה טובה לאנשים אשר מתמצאים בתחום ויודעים לפקח ולמצוא קבלנים זולים. דרך זאת, תהיה, לרוב, זולה יותר אבל קשה ומורכבת יותר. קבלן אשר מספק את כל העבודה עלול להיות יקר יותר אבל יספק שקט נפשי למזמין.

תהליך השיפוץ

תחילת השיפוץ הוא בהריסת קירות שלאחריו ייבנו קירות חדשים ויבצעו יציקות נדרשות. אלו הם עבודות השלד. במהלך עבודות השלד, ובעיקר אחריו, מתחילים לבצע עבודות גמר שכוללות הקמת מערכת אינסטלציה, חשמל, חימום תת קרקעי, תקשורת ועוד. חלק מהאלמנטים של המערכות האלו מותקנים בתוך הקירות או מתחת לבלטות. עבודות נוספות נדרשות הן: הרכבת דלתות, חלונות ותריסים, ארונות, מיזוג אוויר ועוד. במקביל, מבצעים חיפוי לרצפות, חיפוי חדרי אמבטיה, עבודות גבס, הרכבת אביזרי קצה של אינסטלציה ועוד. לקראת סוף השיפוץ מטייחים וצובעים את הבית מבפנים ומבחוץ. בבתים צמודי קרקע מתחילים, לאחר מכן, להקים את הגינות על כל המרכיבים שלהן.