צביעת משרדים

מעוניינים להזמין שירתי צבע למשרד שלכם? אנו מתמחים כבר מעל 10 שנים בצביעת משרדים במקצועיות רבה.

חייגו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

אנו זמינים כל שעות היום בטלפון: 050-8090192

אין ספק כי מראה של משרד משפיע על לקוחות, קונה לקוחות, יכול "להבריח" לקוחות, הכול שאלה של כמה אתם משקיעים במשרד שלכם.

גם אם המשרד שלכם לא מקבל קהל ורק נותן שירות, מן הראוי שהוא יראה טוב, אם לא בשביל הלקוחות שלכם, אז בשבילכם, כי הסביבה בה אתם נמצאים ובעיקר סביבת העבודה שלכם, היא זו שמשפיעה יותר מכל על איכות העבודה והמצב רוח שלכם.

משרד אגב, ולא חשוב באיזה פעילות עסקית מדובר, לא חייב להיות מאוד שמרני ומסורתי, אתם בהחלט יכולים רק על ידי צביעה נכונה של קירות בצבעים המתאימים ליצור לכם סביבת עבודה נעימה וחמה.

קיר כחול במשרד- שיא אופנת צביעת משרד !

פעם כל הקירות של הבתים היו צבועים בלבן (אחר כך הנועזים צבעו בקרם) והמשרדים יש לומר ולא בשחה, נראו כולם פחות או יותר אותו דבר. משרדי עורכי דין תמיד היו עם קירות לבנים עמוסים בספרי חוקים, ריהוט כבד מאוד, תחושה של בית משפט, חוקים. עיצוב כבד ומשעמם למדי.

היום יש גישה אחרת בקשר למשרדים, העורך דין של היום זה איש שרואה עולם, אולי גם אוהב אומנות, חשוף לעיצוב ויש לו טעם משלו. לכן משרדים היום לא חייבים לדבוק בצבעי הקירות המסורתיים ויש משרדים יפים מאוד עם כתמי צבע בדמות קירות אחדים צבועים בצבעים חזקים, רצפה מלוטשת בפוליש קריסטל ומשרד שמשרד סביבה חדשנית, צעירה ומעוצבת.

 

צביעת משרד- הכי חשוב לא ללכלך!

צביעת משרד מחייבת התייחסות לריהוט ולמלאי שנמצא במקום. עדיף לצבוע משרד בקיץ, אז אפשר לרכז את כל הניירת, המסמכים, התיקים ועוד במקום אחד במרפסת למשל ולצבוע את המשרד. עם צבעים כמו שיש היום וגם למשקופים ולדתות (שעשויים על בסיס מים) אפשר גם ביום אחד לצבוע משרד וגם לעשות לו בסופו של הניקיון פוליש, ולהפוך אותו לחדש ומחודש.

כדי לדעת איך כדאי לצבוע את המשרד, רצוי לשמוע מבעלי המשרד מה הוא עושה? מה המטרות שלו במשרד והאם הוא אוהב צבעים מסוימים על פני אחרים. יש הרבה מרפאות שיניים שיצבעו את חדר הטיפולים בצבע ירוק מרגיע, או תכול, יש הרבה פסיכולוגים שיעדיפו לצבוע את הקירות של הקליניקה שלהם בצהוב לימון או באפרסק שזה צבעים מרגיעים ונעימים והם משרים שלווה גם על מי שנמצא לידם.

הדבר החשוב בצביעה של משרד היא שיש היום שיטות איך למנוע לכלוך בעקבות הצביעה ואחרי שמסיימים אותה, מלבד הריח לא נותרים בה שרידי צבע בכלל.

רופאים אוהבים מרפאות שמחות!

רופאים ובעיקר רופאי שיניים ורופאים לילדים, משקיעים הרבה מאוד בצביעת פינות במרפאה שלהם לטובת הילד החושש, הקטן והמפוחד שאף פעם לא אוהב ללכת לרופא שממשש לו פה וממשש לו שם. פינת המשחקים הזו שצבועה בצבעי פסטל והרבה פעמים יש בה גם תמונות מעולם של הילדים וצעצועים היא מקום של שפיות ושלווה לילדים הקטנים עם קיר ורוד וקיר תכול וצעצועים בצבעים שונים שמשכיחים מהם את כאב הבטן והופכים את המרפאה למקום הכי עליז ושמח. הצבעים הנכונים על הקירות זה מה שעושה את זה כל כך נכון ושמח.