מחיר צביעת דירה

מחיר לצביעת דירה

מעוניינים לצבוע את הדירה בקרוב ואתם מחפשים מחיר אטרקטיבי לצביעת הדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנו נותנים שירותי צביעת דירה במחירים זולים ושירות מקיף בכל הארץ עם צוות צבעים מקצועי. לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו 050-8090192

 

במסגרת שירותנו ניתן לקבל:

  • מחיר צביעת דירות 2,3,4,5, חדרים ומעלה החל מ-1499 ש"ח

  • צביעת בית פרטי.

  • צביעת משרדים.

  • צביעת מפעלים.

  • שפכטל מקצועי.

  • צביעת בתי כנסת.

  • צבית סלון הבית.

  • צביעת מטבחים.

ועוד....

כמה עולה לצבוע דירה?

צביעת בית נעשית, לרוב,  מדי כמה שנים על מנת לרענן את מראהו. במקרים רבים, מבקשים בעלי הבית להקנות לו או לחלקים ממנו מראה חדש ומחליטים על צביעה בגוונים אחרים מהקיימים. אין ספק, כי מראה בית הצבוע מחדש משפיע בצורה דרמאטית על האווירה בו. הכול נקי, מאיר ונעים יותר. היתרון הוא, שעלות צביעת דירה זניחה ביחס להשקעה בשיפוץ ונעשית בטווח זמן קצר משמעותית. מבחינים בצביעה שמבוססת על חומרי צבע פשוטים דוגמת סיד עם תיקוני סדקים ותיקונים בסיסיים אחרים. יש צביעה יסודית עם צבעים אקריליים מיוחדים שכוללת תיקון ושיפוץ כל האלמנטים הנדרשים.

- צביעת קיר בודד כולל תקרה 400-800 ש"ח.

- צביעת חדר אמבטיה כולל תקרה 700-2000 ש"ח

- צביעת דירה חדר אחד כולל תקרה 900-1700 ש"ח

- צביעת דירה שני חדרים כולל תקרה 2300-3000 ש"ח

- צביעת דירה שלושה חדרים כולל תקרה 3800-4500 ש"ח

- צביעת דירה ארבעה חדרים כולל תקרה 4700-5200 ש"ח

- צביעת דירה חמישה חדרים כולל תקרה 5900-7500 ש"ח

* המחירים אינם כולל מע"מ

הכנת הבית לצביעה

צביעה יסודית אמורה להתבצע בתהליך מסודר. תחילה יש להכין את הבית לצביעה. יש לקלף את הטיח במקומות בהם נדרש הדבר. במידה ויש סדקים, יש צורך למלא אותם בחומר צמיגי מיוחד ועליו להניח תחבושת מתאימה שמונעת פתיחתם מחדש. חורים של מסמרים וברגים יש למלא בשפכטל. יש צורך לתקן פינות פגומות שנפגעו מחפצים בעת הזזתם. יש לפרק שקעי ומפסקי חשמל, לאחר מכן, יש לבצע טיח חדש או תיקוני טיח ועליו למרוח חומר מחזק שמונע פיצוץ וקילוף עתידיים.  בדירה עם תכולה יש צורך לכסות בניילונים את הריהוט ופריטים אחרים כדי למנוח חדירת צבע ואבק אליהם.

בחירת סוגי צבעים

בעל הנכס יכול לבחור צביעה באמצעות חומר אקרילי או סיד. חומר אקרילי מומלץ יותר לצביעת קירות מאחר והוא רחיץ. הצבע האקרילי מיוצר עם הרכב חומרים משתנה שמספק לו עמידות בדרגות שונות. ניתן לבחור גוונים שונים של צבע אקרילי לטובת הקניית מראה שונה לחדרי ילדים, מטבחים, חדרי הורים ועוד. את התקרות מומלץ לצבוע בחומר נושם מאחר והחום שעולה אליהם יכול לגרום לקילופים. חדרי אמבטיה ואזורים רטובים אחרים בבית מומלץ לצבוע בצבע שמתאים לכך והמכיל חומרים נגד עובש. הצבע האהוב והפופולארי הינו הלבן לגווניו שהינו בהיר ונותן תחושת מרחב וניקיון. בחדרים ובחללי בית שונים יש כאלו אשר מבקשים נגיעות של צבע אחר לצורך נוי.

עלויות צבע שונות לצביעת הדירה

עלות צביעת הבית תלויה רבות בגודלו ובסוג הצביעה המבוקש. בהנחה שמדובר על צביעה יסודית עם חומרי צביעה איכותיים. הרי שעלות צביעת דירה סטנדארטית תהיה בין 3000 ל4000 שקל ואילו עלות צביעת דירת 5 חדרים בין 4000 ל5700 שקל. יחד עם זאת, כאשר מדובר בבית בודד שיש צורך לצבוע אותו חיצונית הרי שהמחיר עולה בצורה משמעותית. צביעה חיצונית נעשית עם חומרי צבע העמידים ומגנים בפני לחות וחדירת מים.

צביעת דלתות אמורה להיעשות בשכיבה כדי שהיא תהיה איכותית ואחידה. יש בעלי נכסים אשר רוצים להוסיף על צביעת הבית גם צביעת חפצים אחרים ועוד פריטים אומנותיים. במקרים כאלו, עלות צביעת הבית משתנה ועולה משמעותית בגלל הזמן הרב שיש להקדיש לעבודה מיוחדת כזאת ואיכות הצבעים המיועדים למטרות אלו.

Success! Message received.